Loap

2. března 2009 v 12:26 |  značky oblečení
Logo značky LoapZnačka Loap (někdy též Loap Sport) je na světě už od roku 1992. Distribucí a výrobou oblečení této značky se v Česku zabývá společnost Piccollo, s. r. o., která byla založena ve stejném roce. Loap je tradičním výrobcem sportovního oblečení, vybavení pro volný čas a pro aktivity v přírodě. Vyrábí mnoho druhů pánského, dámského a dětského oblečení, batohy různých velikostí a vitráží, stany a spacáky.

Pánské a dámské bundy Loap

Ukázka bund značky Loap
Firma vyrábí své výrobky s ohledem na jejich módnost a atraktivní vzhled a také sleduje kvalitu použitých materiálů a doplňků. Samozřejmostí jsou moderní střihy a praktické propracované detaily a také módní barevné kombinace. Výrobky značky Loap se hodí zejména jako oblečení pro volný čas, pro outdoorové využití a i do extrémních podmínek. Splňuje také požadavky na módnost, když každoročně upravuje kolekci batohů, stanů a spacích pytlů.

Batohy Loap

Ukázka batohů značky Loap
Značku Loap najdete ve většině specializovaných sportovních prodejnách po celé České republice. V současnosti firma působí v řadě Evropských zemí jako je např. Slovensko, Rusko, Lotyšsko, Litva a Estonsko, Ukrajina, Maďarsko, Polsko, ale také v Turecku, Izraeli nebo Velké Británii.
Loap se podílí se na přípravě a realizaci osvětové kampaně Bezpečné hory. Radí nejen jak se dobře vybavit a obléknout na lyže a snowboard, ale také jaké ochranné pomůcky používat, jak se chovat na svahu a jaké zásady chování na horách a sjezdovkách dodržovat. Pod značkou Loap rovněž funguje síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven zimního vybavení, která působí už téměř ve všech střediscích v Jeseníkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama