Česká Miss

1. března 2009 v 9:48
Bitvu o titul královna krásy sice nevyhrála, přesto si osmnáctiletá Tereza Budková ze Sezimova Ústí odnesla ze soutěže Česká Miss 2009 hned čtyři tituly. Během slavnostního večera se stala Českou Miss posluchačů Frekvence 1, za svou miss si ji zvolili i čtenáři Blesku. Hattrick završilo vítězství v anketě o Českou Miss Internet portálu Seznam.cz.
Cesta ke korunce první vicemiss však nebyla lehká. Nejprve bylo třeba probojovat se z 1131 účastnic tří castingů mezi třicet semifinalistek. Z nich se poté rekrutovala finálová dvanáctka.
Soutěž v přímém přenosu začala promenádou v extravagantních modelech dvanácti českých módních návrhářů. Tereza suverénně předvedla model Šárky Šiškové. Poté, co vyhrála všechny vedlejší soutěže, bylo nemyslitelné, aby ji porota složená z předsedkyně Michaely Maláčové, návrhářky Blanky Matragi, zpěváka Igora Timka a režiséra Milana Šteindlera neposlala do superfinále. Od té chvíle už byl její osud v rukou diváků televize Nova, která vysílala soutěž v přímém přenosu.
Soutěž ale pokračovala. O tom, že má Tereza vkus přesvědčila i ve třetí disciplíně. Superfinalistky si měly nakoupit na slavnostní večer. Omezovaly je však dva limity: čas a peníze. "Jen jsem si při tom shonu koupila o číslo menší boty," odpověděla první vicemiss na otázku moderátora Saši Rašilova.
Na slavnostní nástup všech finalistek přišly dívky v róbách od Blanky Matragi. Přesně ve 22 hodin 24 minut ukončili moderátoři hlasování. Bylo rozhodnuto. Ještě před vyhlášením ale typovala vítězku porota. Jejich favoritkou se stala Iveta Lutovská, která nakonec zvítězila i u diváků. Ta už slavila úspěch v roce 2007 na Miss Model of the World vČíně. Ošerpovat a okorunovat ji přišla úřadující Miss Universe Dayana Mendoza.
A co pronesla Tereza při své poslední patnáctisekundové volební agitce? "Tři nejdůležitější věci v životě už mám. Jsem šťastná, spokojená a zdravá. Vy mi ale můžete svými hlasy pomoci splnit můj dětský sen."
A to se skoro podařilo. Tereza naše čtenáře, kteří jí předpovídali umístění mezi první tři, nezklamala. Za vedlejší soutěže si navíc odnáší 145 tisíc korun.
První česká vicemiss Tereza Budková (vlevo), Česká Miss 2009 Iveta Lutovská a Zina Šťovíčková
dávám to sem protože je ze sezimova ústí a do školy chodí v Táboře..ja v Táboře bydlím takže je to super :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama